Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

نگاهی مختصر بر سریال بازی تاج و تخت

سریال Game of Thrones یا به اصطلاح ایرانی ها ، بازی تاج و تخت ، مجموعه ای خارق العاده ست که از سال ۲۰۱۱ از شبکه HBO شروع به نمایش کرده ست .

برخلاف سریال های دیگر که به دنباله ی ژانری خاص می روند ، بازی تاج و تخت مجموعه ی کاملی از ژانرهای سینمایی درام ، جنگی ، اکشن ، عاشقانه ، معمایی ، فانتزی ، تاریخی و … می باشد
سریال بازی تاج و تخت برای شخصیت های گوناگون و زیادی که دارد ، داستان پردازی های متنوع و غیرتکراری تدوین کرده ست و یکی از نقات قوت و زیبای این سریال که آن را با مجموعه های مشابه متفاوت می نماید ، از بین رفتن بسیاری از شخصیت های محبوب در طول سریال است که شوک بی بدیلی را به بیننده وارد می کند.

بازی تاج و تخت پر است از شخصیت های خاکستری که نه می توانید با تمام وجود از آنها بدتان بیاید و نه می توانید با تمام وجود از آنها خوشتان بیاید مانند سرسی لنیستر ، سندور کلگین ، بران و …
سریال پر است از داستان های زیبا ، جادوگری ها و افسون های کهن ، شمشیرزنی ها و صحنه های جنگی متنوع ، وجود حیوانات فانتزی و تاریخی مانند اژدها ، ماموت ، غول ها و وایت واکرها
بازی تاج و تخت به جنگ ۵ ، ۶ یا ۷ شاه می پردازد و هیاهوی این جنگ ها آنها را از دشمن حقیقی که در طرف دیگر دیوار است غافل می کند و داستان اصلی در ورای این اتفاقات رخ می دهد غافل از اینکه دشمن اصلی در آنسوی دیوار است.

خلاصه Game of Thrones برای همه ی افراد با هر سلیقه ای مسلما انتخاب اول و آخر برای دیدن و لذت بردن است .. یک شاهکار که تا مدتها نظیر آن نمی آید.

نویسنده: امیرحسین حق جو