oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google fuck google melih siker

معرفی نامزدهای سی و ششمین جشنواره فیلم فجر

جشنواره سی و ششم فجر هم به ساعت‌های پایانی‌اش نزدیک شد و بلاخره بعد از کلی حدس و گمان فهرست کاندید‌های بخش‌های مختلف اعلام شد.
بدین ترتیب با اعلام نامزدهای سیمرغ امسال، فیلم تنگه‌ی ابوقریب به کارگردانی بهرام توکلی با نامزدی در ۱۱ رشته، رکورددار تعداد نامزدی سیمرغ است.
بعدازاین فیلم، فیلم‌های بمب و مغزهای کوچک زنگ‌زده مشترکا با ۱۰ سیمرغ در جایگاه دوم قرار دارند.
فیلم دارکوب هم با نامزدی در ۹ رشته سوم است.

داوران سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در کنار دبیر جشنواره

نکته‌ی عجیب نامزدهای امسال فیلم لاتاری است که با وجود مطرح بودن و شایستگی، فقط در رشته‌ی جلوه‌های ویژه‌ی بصری نامزد سیمرغ شده است که شکست بزرگی برای محمدحسین مهدویان محسوب می‌شود.

بهترین طراحی لباس :بمب – سارا خالدی
خجالت نکش – رعنا امینی
سوتفاهم – سارا سمیعی
شعله ور – سوسن نوروزی
مغزهای کوچک زنگ زده – مارال جیرانی

بهترین طراحی صحنه:بمب – محسن شاه ابراهیمی
تنگه ابوقریب- محمدرضا شجاعی
دارکوب-
سرو زیر آب – عباس بلوندی
سوتفاهم- کیوان مقدم

بهترین چهره پردازی :سعید ملکان – تنگه ابوقریب
عباس عباسی – چهارراه استانبول
فاطمه کمالی – دارکوب
مهرداد میرکیانی- شعله ور
بابک اسکندری- کامیون

بهترین تدوین:مهرداد خوشبخت – به وقت شام
فرامرز هوتهم- دارکوب
بهرام دهقانی- عرق سرد
مصطفی خرقه پوش – کامیون
مهدی سعدی – مغزهای کوچک زنگ زده

بهترین صدابرداری:ایرج بهزادی – بمب
ظاهر پیشوایی – به وقت شام
رشید دانشمند – تنگه ابوقریب
مهران ملکوتی – مغزهای کوچک زنگ زده

بهترین صداگذاری:امپراطور جهنم
به وقت شام
تنگه ابوقریب
مغزهای کوچک زنگ زده
شعله ور

بهترین موسیقی متن:کارن همایونفر- به وقت شام
النی کالیندرو- بمب
حامد ثابت- تنگه ابوقریب
بهزاد عبدی- دارکوب
سهراب پورناظری- شعله ور
کارن همایونفر – عرق سرد

بهترین جلوه های بصری :بمب
به وقت شام
تنگه ابوقریب
چهار راه استانبول
سرو زیر آب
لاتاری
ماهورا

بهترین جلوه های ویژه میدانی :بمب
به وقت شام
تنگه ابوقریب
سرو زیر آب

بهترین فیلمبرداری:بمب
تنگه ابوقریب
سرو زیر آب
عرق سرد
مغزهای کوچک زنگ زده

بهترین بازیگر نقش مکمل زن:سحر دولتشاهی- عرق سرد
سحر دولتشاهی- چهارراه استانبول
لیلی رشیدی – عرق سرد
نگار عابدی – دارکوب
هدی زین العابدین- عرق سرد

بهترین نقش مکمل مرد:پژمان جمشیدی – سو تفاهم
جمشید هاشم پور – دارکوب
سیامک انصاری- بمب
فرهاد اصلانی- مغزهای کوچک زنگ زده
مسعود کرامتی- چهار راه استانبول
نوید پورفرج- مغزهای کوچک زنگ زده

بهترین فیلمنامه :بمب
سرو زیر آب
شعله ور
مغزهای کوچک زنگ زده
کامیون

بهترین کارگردانی:به وقت شام
تنگه ابوقریب
دارکوب
سرو زیر آب
مغزهای کوچک زنگ زده
کامیون

بهترین بازیگر نقش اول زن:سارا بهرامی – دارکوب
باران کوثری – عرق سرد
شبنم مقدمی – خجالت نکش
ماهور الوند- چهارراه استانبول
مهناز افشار – دارکوب
هانیه توسلی- سوتفاهم

نقش بازیگر اول مرد:امیر جدیدی – عرق سرد – تنگه ابوقریب
امین حیایی- شعله ور
بابک حمیدیان- سرو زیر آب
رضا عطاران- مصادره
سعید آقاخانی- کامیون
نوید محمدزاده – مغز های کوچک زنگ زده

 

بهترین فیلم:بمب
به وقت شام
تنگه ابوقریب
دارکوب
سرو زیر آب
کامیون
مغزهای کوچک زنگ زده‌

این گزارش کامل می شود