Account Suspended
Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.

فيلم هاى راه يافته به چهاردهمين جشنواره فيلم كوتاه دانشجويى نهال

مجله هنری هفت؛ اسامى فيلم هاى راه يافته به چهاردهمين دوره جشنواره دانشجويى نهال اعلام شد.

همزمان با اعلام اسامی فیلم های راه یافته به جشنواره، دبيرخانه ى چهاردهمين دوره ى جشنواره ى بين المللى فيلم كوتاه دانشجويى نهال به اطلاع كليه ى شركت كنندگان و اصحاب رسانه مى رساند كه اين دوره از جشنواره به دليل مصادف شدن خرداد ماه با ماه مبارك رمضان، تير ماه برگزار مى شود .اميدواريم كه امسال هم همچون سيزده سال گذشته در كنار هم نهال پر رونق و با طراوتى داشته باشيم.

هم چنین به اطلاع مى رساند از بين ٢٠٠ اثر رسيده در بخش بين الملل، تعداد ٢٨ اثر به انتخاب دبيرخانه ى جشنواره وارد بخش مسابقه شده اند .  هم چنین در بخش ملی، به انتخاب هیئت محترم انتخاب، از بین ۴۰۲ اثر تعداد ۷۱ اثر وارد بخش مسابقه و ۲۳ اثر وارد بخش غیر مسابقه شده اند. در ادامه اسامی فیلم های راه یافته به چهاردهمین جشنواره فیلم کوتاه نهال را به تفکیک بخش مسابقه مشاهده کنید.

اسامي فيلم ها در بخش بين الملل جشنواره :

  1. Fiction – Fingertips – Basile Villemin – IAD (Institut des Arts de Diffusion, Belgium) – 16:53
  2. Fiction – The Elusive – Ely Chevillot – IAD (Institut des Arts de Diffusion, Belgium) – 17:36
  3. Fiction – Enquête 62 – Laura Gabay – Geneva University of Art and Design (Switzerland) – 16:18
  4. Fiction – Switch – Atvaltozas NagyZoltan – University of Theatre and Film Arts of Budapest( Hungary) – 10:34
  5. Fiction – The Sleeping Muse – Félix Rehm – La Femis – (France) – 23:22
  6. Fiction – Dreaming of Baltimore – Lola Quivoron – La Femis (France) – 25:48
  7. Fiction – The House in the Envelope – Sanela Salketic – dffb German Film and Television Academy Berlin – 16:05
  8. Fiction – Soukoun – Clara Kossaifi – IESAV (Lebanon) – 15:25
  9. Fiction – Homecoming – Barbara Karuana – AFDA (South Africa) – 24:03
  10. Fiction – The Desert Fish – Alaa Eddine Aljem – DOHA Film Institute (Morocco) – 28:07
  11. Fiction – Cora – Kevin Maxwell – Santa Monica College (USA) – 21:57
  12. Fiction – Muñecas – Osvaldo Ozuna – Santa Monica College (USA) – 24:22
  13. Fiction – Solidarity – Dustin Todd- Santa Monica College (USA) – 21:23
  14. Documentary – Waves Of Transition – Jonas Scheu – Ecole cantonale d’art de Lausanne ECAL (Switzerland) – 29:12
  15. Documentary – Deep Water – Tamás Fekete – University of Theatre and Film Arts of Budapest( Hungary) – 22:12
  16. Documentary – Drishti – Satish Munda – Film and Television Institute of India – 11:17
  17. Documentary – A Story Of Emigration – Stephanie Koussa – IESAV (Lebanon) – 24:16
  18. Documentary – Hear Me Out – Tlotlo Sebolai – AFDA (South Africa) – 15:31
  19. Documentary – Who Did I Raise – Gift Mokoena – AFDA (South Africa) – 16:23
  20. Documentary – Rock Radio Romad – Amir Amenov – York University (Canada) – 9:21
  21. Experimental – Genesis – Lucien Monot – Geneva University of Art and Design (Switzerland) – 16:09
  22. Experimental – I Made You, I Kill You – Alexandru Petru Badelita – Le Fresnoy (France) – 14:00
  23. Experimental – Arash – Maral Pourmandan – Le Fresnoy (France) – 10:10
  24. Experimental – Masha Natasha – Fred Burle, Janin Halisch, Marie Losier, Cécile Tollu-Polonowski – dffb German Film and Television Academy Berlin – 14:55
  25. Experimental – Inferno – Rico Mahel – dffb German Film and Television Academy Berlin – 17:13
  26. Experimental – Remembering Diana – Hasainar Chengat – Film and Television Institute of India – 19:55
  27. Experimental – The Liberators – Mbabazi P.A. Sharangabo – Geneva University of Art and Design (Switzerland) – 24:18
  28. Animation – Tiny Creatures – Ignasi López – Paris 8 University – 4:41

—–

اسامی فیلم‌ها در بخش مسابقه سال اولی:

زندگی یک طرفه- ارمین دانشور

آقا اسماعیل- امین پاک پرور

آشنا بود- دامون فخاری

آغاز از پایان- مهدی حسینخانی

نهان- خورشید نجم

رو به رو- معین الدین زارعان و کیانا احمدی

دربست- الهه اسماعیلی

آن روز که آسمان را نامی نبود- حمید اخباری

تردمیل- بنفشه جاهد

سرخ- فرهاد افسری

آلودگی- همراز رحیمی

چندین سیاه که برف- حانیه کارگران

فلوتی برای اتاق شیشه ای- رضوان پاکپور

چشم های تقريباً نگران- متين احمدی

لازم به ذكر است فيلم های سرخ- فرهاد افسری(مستند) ، آن روز که آسمان را نامی نبود- حمید اخباری(داستانی) و آغاز از پايان- مهدی حسینخانی(داستانی) با نظر هيئت انتخاب علاوه بر بخش سال اولی در بخش داستانی و مستند نيز حضور دارند.

—-

اسامی فیلم‌ها در بخش مسابقه مستند:

خونرنگ- عمران چراغی

زندگی به توان امید- بهمن رضایی

فایتر- محمد رضا دهستانی

گُنج- آرمان قلی پور مفرد

آنها- محمد مرادیان

علی کلاغ ، مسافر کرکوک- علی پور اسد

راه غریب- علیرضا کاظمیان

احمد آقا- سید حامد نوبری

سيرچ- پانيذ فضل علیزاده

دیوار چهارم- ابوالفضل آبشت

سرخ- فرهاد افسری

—-

اسامی فیلم‌ها در بخش مسابقه انیمیشن:

ایکی- پرستو کاردگر

هیچکس- الهام طرقی

آدم خانگی- مرضیه ابرارپایدار

داگبین- آتوسا غفاری

من تنها نیستم!- امین ملکوتی خواه

در تیر رس- مرضیه خیرخواه

لحظات کاغذی- سحر طرزی

اکتسابات انتسابی- سمانه شجاعی

روح انگیز- المیرا باقرزاده

بدو پسر بدو- محمدحسن عابدینی

قایم موشک- محسن شکرطلب

از برای آزادی- احمد خوش نیت

—–

اسامی فیلم‌ها در بخش مسابقه تجربی:

امتداد- مهناز شبانی پور

جاده کاغذی- سحر طرزی

آيينه- پارسا مختار زنوزی

لحظه لحظه- سام ایزدی خالق آبادی

ژاكت آبي- سپهر سا

نویز- حامد احمدی سلطان

باهم خوشحال- داریوش اسکویی

به‌خاطر اِلِنی- محسن احراری

توتو- نوشین بهرام پور

جنون- رها امیرفضلی

—-

اسامی فیلم‌ها در بخش داستانی (مسابقه):

اشیاء گمشده- حامد نجابت

جایی برای آرامش- جمیل عامل صادقی

هنوز نه…- آرین وزیردفتری

بتمن در تهران- اردلان ملک زاده

وال ها- بهنام عابدی

نسبت خونی- حسین امیری دوماری و  پدرام پور امیری

وقت نهار- علیرضا قاسمی

درگذشته- نگین امین زاده

آپوفیس- خشایار رحیمی

عقاید یک قورباغه خوار- مرتضی هاشمی

خواب ها از ارتفاع ساده لوحى خود پرت ميشوند و مى ميرند- مليكا صدرنژاد

خرده جنایات- امیرحسین ثقفی

اتاق شماره ۴- پویا عاقلی زاده

وقتي كه ما مى خوابيم- ميلاد دل آسا

روی بام- امیرحسین کتب زاده

میان‌بر- آریان گلصورت

تراس- محمد علیزاده فرد

حضور- آبتين سلیمی طاری

اعلا- فرزانه قائمی زاده

زير پل هاى پاريس- ميلاد فداکار

آسمان آبى، زمين پاك- مهيار ماندگار

پل- امين قشقائیان

بارسلونا- محمد روحبخش و كتايون پرمر

چند درصد- سجاد شاه حاتمی

فضانورد- اسماعیل کمالی روستا

آغاز از پایان- مهدی حسینخانی

آن روز که آسمان را نامی نبود- حمید اخباری

 

اسامی فیلم‌ها در بخش داستانی (غیر مسابقه):

یوک- آرش کاظم زاده

در میان- آیدا علی مددی

پیژامه راه راه پدر را باد برد- محمد صادقی

دوستی بزرگ- مازیار پور موسی

آر يو واليبال؟!- محمد بخشی

قبلِ رسیدنتون- حامد وقاری

سنگ، کاغذ، …- سمانه استاد

خط کش- عرفان احتشامی

نبودن- حسین عباسی

لب مرز- محمد شعبان

بمان- کوثر احمد آخوندی

وضعیت- محمدسینا عزیزی

ایستگاه- بهاره نوری

سوم شخص مفرد-کیارش فروهرنیا

بیماری- محسن بانصیری

روز آخر- فرهاد دل آرام

آلونک- مریم خنیفر

۳۸:۰۱:۰۰- سالار شریفی

چند ساعت قبل- حسن کوچکی

دوردست- سارا صادقی

خالی- جعفر پوینده

سیکس‌پلاس- فرید متین

مو – داریوش رضایی