در جشنی خصوصی، آلبوم «۶» رونمایی شد

مجله هفت به نقل از موسیقی ما ، آلبوم «۶» با صدای فرزاد فرزین شب گذشته در مراسمی خصوصی و شیک در ولنجک رونمایی شد و فرزاد فرزین در حالی که بسیاری از چهره‌های سر‌شناس و شناخته شده حوزه سینما و موسیقی را در محل برگزاری برنامه می‌دید، پس از اجرای زنده دو قطعه از آثار آلبوم جدیدش با همراهی اعضای گروه «شوک»، ضمن خوشامدگویی به تمام حاضرین در جمع، آلبوم جدیدش را حاصل تلاشی دسته جمعی و گروهی خواند و از تمام هنرمندان و حاضرین در جمع تشکر کرد.

 

 

  • * طبقه منفی سه

سالن محل برگزاری این برنامه در طبقه منفی سه ساختمانی بزرگ و نوساز بود که نکته جالب توجه آن قطع بودن آنتن همه موبایل‌ها بود که باعث شده بود همه با کنار گذاشتن گوشی‌های خود، صرفا در حال گپ و گفت با یکدیگر باشند.

نیما شاهرخ شاهی، نریمان، حسین سلیمانی، عماد طالب‌زاده، شهرام شکوهی، سینا حجازی، امیر و آرش قنادی، اشوان، کیارش پوزشی، هومن غفاری، احمد امین‌پور، مهرداد معافی، پیمان عیسی‌زاده و مهران خلیلی از جمله چهره‌هایی بودند که در ساعات ابتدایی آغاز برنامه وارد سالن شدند و با هجوم دوربین‌ها برای عکس و مصاحبه رو به رو شدند.

در ادامه چهره‌هایی چون حسام نواب صفوی، علی زندوکیلی، یاحا کاشانی، روزبه نعمت اللهی، سیاوش خیرابی، هادی کاظمی، مهدی مدرس، علیرضا طلیسچی و… وارد محل برگزای برنامه شدند و همه با یک سوال مشترک به یکدیگر رو به رو می‌شدند و آن هم این بود: «آنتن نداریم؟!»

 

 

  • * طبقه ۲

آغاز برنامه رونمایی از آلبوم جدید فرزاد فرزین در حالی آغاز شده بود که این خواننده در برابر دوربین «موسیقی ما» نشسته و گفت‌وگوی ویدئویی ما با خواننده ۶ وارد مراحل جذابی شده بود.

فرزین درحالی که تا لحظه شروع فیلم برداری مشغول آدرس دادن به دوستان و اطرافیانش بود، در گفتگویی صریح و جالب، درباره برخی حواشی و واکنش‌ها به آلبومش سخن گفت و در ادامه پس از چند عکس یادگاری، برای آماده شدن روانه طبقه دیگری شد تا برای حضور در بین مهمانانش آماده شود.

 

 

ایمان عابد، محمدرضا کارچی، حسام حسینی، برادران بوشهری، سالار پیزری، رسول ترابی، محمود شبیری و… از دیگر چهره‌هایی بودند که به مرور وارد سالن شدند و با خاموش شدن چراغهای سالن برای نخستین بار موزیک ویدئویی جدید با کارگردانی برادران بوشهری در سالن پخش شد.

پس از پخش این موزیک ویدئو گروه شوک به صورت زنده با نواختن دو قطعه از آلبوم ۶ بخش بعدی برنامه را آغاز کردند و سرانجام فرزاد فرزین وارد شد و شروع به خواندن کرد.

او پس از خوشامدگویی به حاضرین، دومین قطعه خود را نیز اجرا نمود و سپس با تک تک حاضرین در جمع دیدار کرد و ضمن خوشامدگویی به آن‌ها، گپ و گفت‌هایی جداگانه درباره آلبوم جدید و سایر فعالیت‌هایش در فضایی دوستانه انجام شد.

 

 

  • * طبقه همکف

دوربین‌های اکیپ تصویربرداری در لابی ساختمان نشسته‌اند و مشغول شکار لحظاتی‌اند که چهره‌ها و هنرمندان وارد می‌شوند.

برخی چهره‌ها بعد از حضور در برنامه به مرور در حال ترک محل هستند و همین باعث شده در لابی سالن ترافیک زیادی سر گرفتن مصاحبه‌ها و گفتگوهای ویدئویی شده است.

پذیرایی شیک و مرتبی از مهمانان به عمل آمده تا همه چیز در بهترین حالت ممکن برگزار شده باشد. برخی از عوامل برگزاری برنامه در گوشه‌ای از سالن لابی خسته و خواب آلود نشسته‌اند تا آخرین مهمانان هم سالن را ترک کنند. عکاس‌ها همچنان مشغول چیدن چهره‌ها در کنار یکدیگرند و به مرور عکس‌های خانوادگی فرزاد فرزین هم ثبت می‌شوند تا مراسم رونمایی آلبوم جدید فرزین در حالی حوالی ساعت ۱۲ شب به اتمام برسد که ستاره‌ها و چهره‌های سینما و موسیقی برای این هنرمند سنگ تمام گذاشتند.

درادامه نخستین گفت‌وگوی تصویری سایت «موسیقی ما» با فرزاد فرزین در حاشیه مراسم رونمایی آلبوم جدیدش را می‌بینید و گزارش مفصل تصویری این برنامه از نگاه دوربین «سعید عبداللهی» را می‌توانید ملاحظه فرمائید.