Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

خلاصه قسمت یازدهم ماه عسل؛ داستان تلخ فرزندان جا به جا شده!

یازدهمین قسمت از برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی عزیز، به خانواده ای پرداخت که بعد از سال ها فهمیدند، فرزندشان جابه جا شده است!

مجله هنری هفت؛ خانم زارع و همسرش یک سر قصه امشب ماه عسل هستند. خانم زارع ابتدای روایتش گفت.

این خانم ادامه داد ، یه مادر هیچ وقت فکر نمیکنه که بچه ش شکلش هست یا نیست، اما شوهرم یک دفعه گفت چرا سامان شکل ما نیست؟! این سوْال همه چیز رو عوض کرد.

خانم زارع از شک به اینکه نکند فرزندشان ، پسر خودش نیست در ماه عسل گفت. وقتی ماه عسل سال گذشته را دیدم و خانواده امیدوار رو اینجا دیدم که بچه هایشان عوض شده شک هامون نسبت به اینکه نکنه سامان بچه ما نیست بیشتر شد.

خانم زارع از روزهایی به احسان علیخانی گفت که پاسخ DNA را گرفتند و متوجه شدند فرزند و پدر هم خونی ندارند ، کار به آزمایش دوم کشید و این بار اضطراب ها برای این خانواده بیشتر شد .

خانم خانواده ادامه داد ، وقتی فهمیدیم بچه ها جا به جا شدند بابام عین ابر بهار اشک میریخت من تا اون موقع اشک پدرمو ندیده بودم و توی این وقتا فقط همسرم به من دلداری میداد که من هیچ وقت به تو شک نمیکنم حتی یک در میلیون به تو شک ندارم….

پدر و مادر سامان از پیگیرى هاى خود بعد از اینکه متوجه میشوند سامان فرزند خودشان نمیباشد میگویند.

خانم زارع: اگه زمان برمیگشت هرگز این کارو نمیکردم و نمیذاشتم همسرم به شکش ادامه بده. من از همه مردم میخوام که هیچ وقت هیچ کس دست به این اقدام نزنه و شک نکنند .

پس از طی شدن مراحل بسیاری که  تعدادی از آن ها قانونی بود این خانواده متوجه شدند که در روزی که فرزند آن ها متولد شده دو بچه دیگر نیز در آن روز به دنیا آمده و با جستجوهای بیشتر به دنبال آن خانواده رفتند که در یکی از خانواده ها فرزند خود را پیدا کردند.

خانم سهیلی از خانواده دوم به این جمع اضافه میشود و از روزهای تلخ پس از فهمیدن جا به جا شدن بچه هایش به احسان علیخانی میگوید.

وقتی فهمیدم راه میرفتم و بلند بلند میخندیدم و گریه میکردم. تا دو سه روز حال خوبی نداشتم و مدام اشک میریختم. همسرم گفت چرا ناراحتی از حالا به بعد ما پنج تا پسر داریم .

پدر خانواده دوم که در شرایط بسیار ناگهانی و شوک آوری قرار گرفته بود تصمیم گیرد در یک میهمانی موضوع را برای بچه ها توضیح دهد اما بر اثر فشارهای بسیاری که در رویارویی با این اتفاق تحمل کرده بود فوت می کند.

این دو خانواده که مادرانشان در استودیو ماه عسل حضور داشتند در ادامه برنامه به این موضوع اشاره کردند که این گونه تصمیم گیری شده که هر دو خانواده بچه ای را که پیش از اطلاع از این اتفاق بزرگ می کرده را همچنان نزد خود نگه داری کنند البته رفت و آمد بین این دو خانواده وجود داشته باشد.