oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google

خلاصه قسمت پنجم ماه عسل ۹۶ ؛ نجات صیادان

علیخانی با بیان اینکه قسمت پنجم برنامه را از دست ندهید برنامه را آغاز کرد .

مهمانان این قسمت ماه عسل، صیادان چابهار بودند ، در ابتدای برنامه ناخدا توضیحات کوتاهی در رابطه با شغلش و وظایف ملوانان ارائه کرد .

مجله هنری هفت ؛ این صیادان روز یکم فروردین سفر خود را آغاز می کنند .

بیست و پنجمین روز از این سفر طولانی موتور لنج خراب می شود و سیستم برق لنج هم قطع می شود و لنج کمکی که قرار بود برای کمک رسانی هم به آنها برسد نمی تواند با آنها ارتباط برقرار کنند و بدین ترتیب آنها همچنان معلق روی آب منتظر کمک می شوند .

بعد از گذشت ۱۵ روز ناخدا که با قطع GPS نمی داند موقعیت لنج کجاست کم کم نا امید می شود .

این افراد ۱۵۰ لیتر بنزین با خودشان داشتند و بعد از ۹۰ روز این بنزین که در موتور پمپ استفاده می شد تمام می شود و بدین ترتیب ابزاری که به وسیله آن آب جمع شده روی لنج را خارج می کردند تمام می شود ، این در حالی است که هوا طوفانی است و باران شدیدی می بارد .

بعد از این اتفاق حبیب جوان که خیلی ترسیده است قایق نجات را باد می کند و داخل آب می اندازد و آنها به سختی خود و غذاهای باقیمانده را به درون این قایق می رسانند و در این لحظه لنج غرق می شود .

روز شصت و دوم می گذرد و آنها همچنان در قایق نجات به دنبال روزنه های امید هستند که در این موقع یک کوه می بینند . اما باد بر خلاف جهت می وزد ، ناخدا و حبیب مجبور می شوند برای اینکه از ساحل دور نشوند یک طناب ۳۰۰ متری را به دور پاهای خود ببندند و به سمت ساحل شنا کنند .

در اوج نا امیدی آنها به ساحل می رسند و افراد سیاه پوستی را می بینند و این افراد آنها را نجات می دهند . اما ۴ نفر دیگر همچنان در میان آب هستند .

حبیب و ناخدا که با زبان انگلیسی آشنایی ندارند مجبور می شوند با ایما و اشاره به آنها بفهمانند که دوست هایشان در قایق نجات منتظر کمک هستند و در نهایت این افراد توسط پلیس دریایی کنیا نجات می یابند .

در اینجا ۴ نفر دیگر این ماجرا نیز وارد برنامه می شوند ، یک از آنها میگوید که زمانی که می بینند طناب شل شده است  بی هوش می شوند و فکر می کنند کوسه دوستانشان را بلعیده است .

اما این پایان ماجرا نیست ، بعد از نجات ، پلیس کنیا این افراد را به دلیل ورود به حریم کنیا دستگیر میکند اما با کمک کنسولگری ایران در این کشور بلاخره این افراد پس از مسافرت طولانی بامداد ۹ خرداد به ایران باز میگردند .