Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

خلاصه قسمت پنجم ماه عسل ۹۶ ؛ نجات صیادان

علیخانی با بیان اینکه قسمت پنجم برنامه را از دست ندهید برنامه را آغاز کرد .

مهمانان این قسمت ماه عسل، صیادان چابهار بودند ، در ابتدای برنامه ناخدا توضیحات کوتاهی در رابطه با شغلش و وظایف ملوانان ارائه کرد .

مجله هنری هفت ؛ این صیادان روز یکم فروردین سفر خود را آغاز می کنند .

بیست و پنجمین روز از این سفر طولانی موتور لنج خراب می شود و سیستم برق لنج هم قطع می شود و لنج کمکی که قرار بود برای کمک رسانی هم به آنها برسد نمی تواند با آنها ارتباط برقرار کنند و بدین ترتیب آنها همچنان معلق روی آب منتظر کمک می شوند .

بعد از گذشت ۱۵ روز ناخدا که با قطع GPS نمی داند موقعیت لنج کجاست کم کم نا امید می شود .

این افراد ۱۵۰ لیتر بنزین با خودشان داشتند و بعد از ۹۰ روز این بنزین که در موتور پمپ استفاده می شد تمام می شود و بدین ترتیب ابزاری که به وسیله آن آب جمع شده روی لنج را خارج می کردند تمام می شود ، این در حالی است که هوا طوفانی است و باران شدیدی می بارد .

بعد از این اتفاق حبیب جوان که خیلی ترسیده است قایق نجات را باد می کند و داخل آب می اندازد و آنها به سختی خود و غذاهای باقیمانده را به درون این قایق می رسانند و در این لحظه لنج غرق می شود .

روز شصت و دوم می گذرد و آنها همچنان در قایق نجات به دنبال روزنه های امید هستند که در این موقع یک کوه می بینند . اما باد بر خلاف جهت می وزد ، ناخدا و حبیب مجبور می شوند برای اینکه از ساحل دور نشوند یک طناب ۳۰۰ متری را به دور پاهای خود ببندند و به سمت ساحل شنا کنند .

در اوج نا امیدی آنها به ساحل می رسند و افراد سیاه پوستی را می بینند و این افراد آنها را نجات می دهند . اما ۴ نفر دیگر همچنان در میان آب هستند .

حبیب و ناخدا که با زبان انگلیسی آشنایی ندارند مجبور می شوند با ایما و اشاره به آنها بفهمانند که دوست هایشان در قایق نجات منتظر کمک هستند و در نهایت این افراد توسط پلیس دریایی کنیا نجات می یابند .

در اینجا ۴ نفر دیگر این ماجرا نیز وارد برنامه می شوند ، یک از آنها میگوید که زمانی که می بینند طناب شل شده است  بی هوش می شوند و فکر می کنند کوسه دوستانشان را بلعیده است .

اما این پایان ماجرا نیست ، بعد از نجات ، پلیس کنیا این افراد را به دلیل ورود به حریم کنیا دستگیر میکند اما با کمک کنسولگری ایران در این کشور بلاخره این افراد پس از مسافرت طولانی بامداد ۹ خرداد به ایران باز میگردند .