Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

اکران خصوصی دراکولا

مجله هنری هفت به نقل از عصرایران


در این مراسم که با ازدحام بیش از حد جمعیت در طبقه‌ی پنجم پردیس کورش و گرفتن عکس‌های یادگاری و سلفی متعدد آغاز شد، هنرمندانی از جمله مهران غفوریان، پیمان قاسم‌خانی، مصطفی کیایی، هومن سیدی، سروش محمدزاده، علی معلم، علی قربان‌زاده، احمد طالبی‌نژاد و سروش صحت و همچنین عده‌ی زیادی از اهالی رسانه حاضر بودند.

نمایش فیلم کمدی «دراکولا» در سالن «فاروس» پردیس سینمایی کورش پایان بخش این مراسم بود.

حضور امیرحسین مقصودلو خواننده‌ی زیرزمینی در این مراسم، که طبق معمول منجر به بی‌نظمی و شلوغی بیش از پیش سالن برگزاری مراسم شد، از دیگر حاشیه‌های آن بود.

رضا عطاران در این مراسم که بدون برگزاری نشست نقد و بررسی برگزار شد، خطاب به حاضران گفت: “امیدوارم از اینکه بخش‌هایی از فیلم حذف شده ناراحت نشوید. به هر حال اینها ماجراهای جدید سینماست!”

همچنین پیش از نمایش فیلم از  رضا عطاران، علی سرتیپی (تهیه‌کننده) و ویشکا آسایش (بازیگر این فیلم) نیز دعوت شد و از طرف حامی مالی این مراسم که یک گالری جواهر بود از عوامل فیلم قدردانی شد و آنان هدایای خود را از دست خون‌آشامان دریافت کردند. عطاران پس از این مراسم تبلیغاتی، ضمن عذرخواهی از حاضران در سالن، گفت: “من خودم اهل این ماجراها نیستم اما باید انجام می‌شد”!

به گزارش ایسنا «دراکولا» پس از «خوابم میاد» و «رد کارپت» سومین فیلم رضا عطاران در مقام کارگردان است که از نهم تیر در سینماها به نمایش در آمده است.

در خلاصه‌ی داستان این فیلم آمده است: « (باصدای آهسته) الو…سلام قربان… خوبین… آقا منو دزدیدن… بله… نمی‌شناسمشون…نه‌خیر سرکاری چیه… من چه می‌دونم چرا گوشیمو نگرفته… ۳۸ سال، سنمو چرا می‌پرسین؟…نمی‌دونم کجا… شما باید پیدام کنین…آقا من گوشی‌ام آیفونه… ردیاب داره…نمی‌شه پیدام کرد؟…آقا اومد…من قطع می‌کنم…».

resized_601833_479

resized_601835_790

resized_601836_258

resized_601837_463

resized_601838_590

resized_601839_455