آمار فروش هفتگی سینماهای ایران

مجله هفت؛ «من سالوادور نیستم» در ژانر کمدی این روزها تنها فیلمی است که از اکران نوروزی به نمایش درآمده، در سالن‌های مختلف نمایش خود را تا ۴ بامداد ادامه داد. در سینما کوروش ۱۸ سانس و در پردیس آزادی ۱۵ سانس را به خود اختصاص داد.

حبیب اسماعیلی مدیرعامل دفتر پخش رسانه فیلمسازان درباره فروش فیلم  «من سالوادور نیستم» توضیح داد: فیلم ظرف ۱۶ روز نمایش به فروش ۱ میلیارد و ۲۰۰  میلیون تومان در تهران دست یافته است. فیلم شب گذشته به فروش ۱۶۰ میلیون تومان در تهران رسید و با توجه به رزرو بلیت توسط مخاطبین تا این لحظه به نظر می رسد امشب (جمعه) به مرز ۲۰۰ میلیون تومان در تهران برسد.

وی ادامه داد: «من سالوادور نیستم» در شهرستان‌ها هم با فروش خوبی مواجه شده و با ۶۵۰ میلیون تومان فروش فروش کل فیلم را به ۱ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان رسانده است.

حبیب اسماعیلی درباره برنامه حضور هنرمندان جهت جمع آوری دیه برای زندانیان گفت: امشب با حضور عوامل و هنرمندان در ایوان شمس امیدواریم بتوانیم با حضور مردم علاقمند به سینما و خیر شرایط آزادی زندانیان را فراهم آوریم.

امیرقطبی مدیرپخش فیلمیران نیز در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش فیلم «کوچه بی نام» گفت: فیلم در۲۵ سالن سینما در تهران به نمایش درآمده است و ظرف ۳۰ روز نمایش به فروش ۱ میلیارد و ۱۵۰  میلیون تومان رسیده است و در شهرستان به فروش ۵۰۰ میلیون دست یافته است که کل فروش فیلم به ۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان رسیده است. شب گذشته فیلم به فروش ۵۰ میلیون تومان در تهران دست یافت.

وی درباره فروش فیلم «در مدت معلوم» توضیح داد: این فیلم در تهران به فروش ۲ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان دست یافت و در شهرستان به فروش ۱ میلیارد و ۲۵۰میلیون تومان و با احتساب فروش شب گذشته فیلم فروش کل آن به ۳ میلیارد و ۶۲۰ میلیون تومان رسیده است.

فیلم های نزدیکتر، کوچه بی‌نام، آزادی مشروط، پایان خدمت در سالن های سینما به نمایش درآمده است.